Nieuws
Wedstrijden
Forum
Selectie
De Toekomst
Columns
Foto's
Links


Rosales maakt rentree bij Ajax
16 juli 2005

Mauro Rosales haalt uit Mauro Rosales heeft zijn comeback gemaakt in het eerste elftal van Ajax. Voor het eerst sinds begin april speelde de rechtsbuiten van de Amsterdammers weer een wedstrijd. Rosales kwam in het vriendschappelijke duel met Rijnsburgse Boys (0-12 zege) na zestig minuten in het veld ten faveure van doelpuntenmaker Markus Rosenberg.

De Argentijn was tevreden over zijn eerste speelminuten van het seizoen. "Ik heb nauwelijks meer last van mijn enkel. Het gevoel is goed, al heb ik nog wel voorzichtig gespeeld. We hadden vooraf afgesproken dat ik rustig zou beginnen met zo min mogelijk acties." Ook Ajax-trainer Danny Blind toonde zich content over het optreden van Rosales. "Je kon zien dat hij nog geen enkel wedstrijdritme heeft. Het is zaak dat hij dat zo snel mogelijk opdoet, zonder de boel te overhaasten. Rosales moet weer leren om tackles te doorstaan. Dat is een mentale klik die hij de komende tijd zal moeten maken."

Rosales raakte ruim drie maanden geleden geblesseerd aan zijn enkel in de thuiswedstrijd tegen Willem II. De international scheurde zijn enkelband en liep verschillende verrekkingen op. De aanvaller onderging vervolgens een medische ingreep en keerde drie weken geleden terug op het trainingsveld. Rosales hoopt over twee weken tijdens het Amsterdam Tournament weer volledig fit te zijn.

terug


Home

terug
© Ajax Online 2001-2005  -  info@ajaxonline.org  -  Adverteren  -  Design door Ben van der Eijk