Nieuws
Wedstrijden
Forum
Selectie
De Toekomst
Columns
Foto's
Links


Charisteas mogelijk in basis tegen ADO
21 september 2005

De kans is aanwezig dat Angelos Charisteas vanavond in het competitieduel met ADO Den Haag de voorkeur krijgt boven Markus Rosenberg. Tijdens de afsluitende training speelden beide spitsen twintig minuten bij de beoogde basisploeg. Rosenberg is voor Ajax-coach Danny Blind de eerste spits, maar dat zegt volgens de trainer niet alles over de opstelling van vanavond.

Angelos Charisteas druipt af "Je kijkt niet alléén naar de potentie van een speler", aldus Blind tegenover het Algemeen Dagblad. "Soms vraagt de situatie iets anders. Dat speelde bij Wesley Sneijder en recent bij Nigel de Jong ook een rol. Allebei zaten ze op de reservebank, maar niet omdat ik geen vertrouwen in ze heb."

Blind heeft een goed gevoel overgehouden aan de afgelopen week, ondanks de nederlaag tegen AZ. "Omdat we in fases heel goed gespeeld hebben, in Praag, Tilburg én Alkmaar. Dat we geen oplossing vonden voor een verandering in de wedstrijd, staat daar los van. Dat is de volgende stap in de ontwikkeling van dit team."

De Jong wordt zoveel mogelijk uit de wind gehouden, nadat zijn boezemvriend en Stormvogels/Telstar-speler Luciano van den Berg zondag om het leven kwam bij een verkeersongeluk. "Nigel houdt zich groot en gaat er volwassen mee om", aldus Blind. "Maar zoiets hakt er flink in natuurlijk. Morgen zal ik zeker nog met hem praten, we gaan daar zo zorgvuldig mogelijk mee om."

terug


Home

terug
© Ajax Online 2001-2005  -  info@ajaxonline.org  -  Adverteren  -  Design door Ben van der Eijk  -  Partner: Ajax.Headliner.nl