Nieuws
Wedstrijden
Forum
Selectie
De Toekomst
Columns
Foto's
Links


'Ook Anastasiou en Galásek vertrekken bij Ajax'
19 november 2005

Naast Hatem Trabelsi, Steven Pienaar en Maxwell zullen ook Tomás Galásek en Yannis Anastasiou op korte termijn vertrekken bij Ajax. Dat meldt de website Highlow.nl. Anastasiou zou in ieder geval aan het eind van dit seizoen bij Ajax vertrekken. De Engelse club Sunderland is met de Amsterdammers in gesprek om de Griek vanaf de winterstop voor de rest van het seizoen te huren. Volgens The Evening Chronicle zijn de gesprekken concreet en is het de bedoeling dat Sunderland alle verplichtingen voor het contract van Anastasiou overneemt.

Tomás Galásek Galásek zal volgens Highlow nog tijdens het huidige seizoen naar Engeland vertrekken. Manchester City zou inmiddels een bod voorbereiden op de Tsjech. City wil Galásek in januari voor een bedrag van circa drie miljoen euro van Ajax overnemen. Ook trainer David O'Leary van Aston Villa is nog steeds geïnteresseerd in de geroutineerde middenvelder.

Highlow meldt tevens dat de kans groot is dat Maxwell naar Juventus vertrekt. De verdediger, die bij Ajax een nieuw driejarig contract kon tekenen waarbij de Braziliaan twee miljoen euro per seizoen zou gaan verdienen, heeft mogelijk zelfs al een voorcontract getekend bij De Oude Dame. Onlangs was het hoofd van de medische staf van Juventus al een weekend lang in Nederland om Maxwell te testen. Ook AC Milan zou echter overwegen de Ajacied een contract aan te bieden.

Nigel de Jong staat volgens Highlow nog altijd in de belangstelling van Manchester United. Inmiddels heeft ook Chelsea naar de Amsterdammer geïnformeerd. Manchester United-manager Alex Ferguson schijnt echter al een aanbieding klaar te hebben liggen voor De Jong. Liverpool en Manchester City zouden op hun beurt een waar gevecht zijn gestart om de handtekening van Steven Pienaar. Ook Benfica lijkt zich te hebben gemengd in de strijd om de Zuid-Afrikaan.

Volgens Highlow stond Wesley Sneijder, die zijn contract bij Ajax vrijdag tot medio 2009 verlengde, in de nadrukkelijke belangstelling van Lazio Roma, Juventus en AC Milan. De middenvelder van Oranje voelt zich nog niet klaar voor een overstap naar het buitenland en besloot dan ook bij Ajax te blijven.

terug


Home

terug
© Ajax Online 2001-2005  -  info@ajaxonline.org  -  Adverteren  -  Design door Ben van der Eijk