Boukhari hoopt op gesprek met Ajax
24 november 2005
Nourdin Boukhari heeft tegenover de website Highlow.nl laten weten dat hij openstaat voor een langer verblijf bij Ajax. De Marokkaanse aanvaller heeft nog niets van de Amsterdamse club gehoord en betwijfelt of de technische staf wel met hem verder wil. Boukhari, die vooralsnog niet in aanmerking lijkt te komen voor contractverlenging, heeft bij Ajax een aflopende verbintenis.
"Ik kijk wel wat de club met mij wil", aldus de international tegenover Highlow. "Ik weet nog niet wat ze willen, maar ik hoop binnenkort een gesprek te krijgen. Ik ben niet iemand die erop afgaat en een gesprek en antwoord voor die en die datum wil. Ik wacht gewoon af, maar natuurlijk wil ik blijven. Ajax is een mooie club, maar als zij er niet hetzelfde over denken wordt het moeilijk."
Boukhari toonde zich tevreden over zijn spel in het Champions League-duel met Sparta Praag. "Ik vond dat ik tegen Twente minder had gespeeld dan tegen Praag. Ik heb vandaag alles voor het team gedaan. Het was echt moeilijk om door het stugge verdedigen van Sparta heen te komen. Maar we hebben het gehaald. Ik hoop dat we nu een goede serie kunnen maken. We zijn er heel blij mee dat we als één van de zestien beste van Europa de volgende ronde hebben gehaald. Wat gebeurd is, is gebeurd. Dat moeten we achter ons laten."
De Ajacied is dan ook blij met de zege. "Ik ben blij dat we hebben gewonnen en twee goals hebben kunnen maken. Anders krijg je weer dat we niet kunnen scoren. Het begint weer te komen. Het is de voetbalwereld dat je matig draait en toch de volgende ronde haalt. Ik hoop dat het voor Ajax goed blijft gaan, ook in de competitie."
terug
|