Nieuws
Wedstrijden
Forum
Selectie
De Toekomst
Columns
Foto's
Links


Blind tevreden over spitsen
28 december 2005

Ajax-trainer Danny Blind toonde zich na afloop van de gewonnen competitiewedstrijd tegen FC Groningen (3-2) tevreden over het spel van zijn spitsen. "Rosenberg en Charisteas hebben vanavond met twee uitstekende goals hun waarde getoond voor de ploeg", sprak de oefenmeester, die de bezoekers complimenteerde met het spel in de tweede helft. "Groningen heeft de tweede helft zijn ware gezicht laten zien. Ze lieten zien een goed team te zijn."

Danny Blind Dat Groningen in de slotfase terugkwam tot 3-2 en vervolgens naar hartelust mocht opstomen richting het Amsterdamse doel verbaasde Blind niet. Aan voldoende automatismen ontbreekt het immers nog in het systeem met Angelos Charisteas en Markus Rosenberg als diepste aanvallers. "Het is soms nog zoeken naar vastigheid en rust", aldus Blind.

De 3-1 van spits Glen Salmon luidde een spannende slotfase in. "Die treffer gaf ons nieuwe hoop", blikte Groningen-coach Ron Jans terug. "Na rust was het van onze kant ook agressiever. Als Nevland uiteindelijk beter had aangenomen en ingeschoten dan had Ajax zich zowaar nog achter de oren kunnen krabben."

terug


Home

terug
© Ajax Online 2001-2005  -  info@ajaxonline.org  -  Adverteren  -  Design door Ben van der Eijk  -  Partner: Ajax.Headliner.nl