Ten Cate: tegen Werder moeten we top zijn
15 december 2006
In de derde ronde van de UEFA Cup treft Ajax Werder Bremen, de huidige koploper in de Bundesliga. De Amsterdammers bevinden zich duidelijk in de underdogpositie, maar zijn volgens Henk ten Cate niet kansloos. "Als wij een goede dag hebben, kunnen we voor een stunt zorgen", aldus de oefenmeester op de officiële website van de club.
"Niets is onmogelijk", vervolgt Ten Cate. "Maar als we echt door willen, moeten we twee wedstrijden top zijn. Werder Bremen staat niet voor niets eerste in de Bundesliga. Ik vind het in elk geval een heel mooie loting. Een confrontatie tussen een Duitse en Nederlandse ploeg brengt altijd iets extra's met zich mee."
Ten Cate weet uit ervaring wat de kracht van de aanstaande UEFA Cup-tegenstander is. "Vorig jaar speelden we met Barcelona ook twee duels tegen Werder Bremen. Werder is een goed voetballende ploeg, met veel beweging en fysieke kracht. Een ploeg die doelpunten maakt. Vorig jaar waren we bij Barcelona vooral beducht voor de lengte van de Duitsers bij spelhervattingen. Dit jaar zal ik alle gegevens wel toegestuurd krijgen vanuit Barcelona."
terug
|