Van Geel biedt Feyenoord zijn excuses aan
29 januari 2008 - door onze redacteur Patrick Hereijgers
Feyenoord liet afgelopen zondag weten niet blij te zijn met de uitspraken van Martin van Geel inzake de transfer van Denny Landzaat naar de Rotterdammers. Volgens Van Geel zou Landzaat een abnormaal salaris verdienen in de havenstad.
"De opmerkingen van Van Geel zijn niet alleen feitelijk onjuist, maar ook tendentieus. Feyenoord hecht aan een goede bestuurlijke relatie met de Amsterdamse club en heeft om die reden haar onvrede over de uitlatingen kenbaar gemaakt bij Ajax", stelde de Rotterdammers in een officiële verklaring.
Van Geel laat dinsdag weten spijt te hebben van zijn uitspraken. Nadat Feyenoord het persbericht publiceerde, heeft Van Geel zijn excuses aangeboden. "Daarna heb ik Peter Bosz gebeld", aldus de technisch directeur op de persconferentie in De Arena, die belegd werd om de 'januari-aankopen' te presenteren. "Ik heb geen handige dingen geroepen. Dat heb ik Peter Bosz van Feyenoord dan ook telefonisch laten weten." Volgens Van Geel is de zaak nu opgelost. "Alle problemen zijn nu weer uit de wereld. Ik ben niet slim geweest."
terug
|