Engelaar waarschijnlijk tot 2011 bij FC Twente
31 januari 2008 - door onze redacteur Patrick Hereijgers
Orlando Engelaar stond de afgelopen periode in de belangstelling van Ajax. De Amsterdammers hikten echter tegen de transfersom aan: FC Twente vroeg liefst vijftien miljoen euro voor zijn international. Dat was voor Ajax te gortig. Nu lijkt de technische leiding van de club Engelaar definitief uit het hoofd te kunnen zetten. De 28-jarige middenvelder tekent in Enschede waarschijnlijk een nieuw contract tot medio 2011.
Voorzitter Joop Munsterman van FC Twente laat weten dat de onderhandelingen met Engelaar zich in de afrondende fase bevinden. "Ik denk dat we in een dusdanig stadium zijn dat we eigenlijk wel kunnen zeggen dat zijn contract wordt verlengd tot 2011", sprak de preses woensdagavond in het programma Binnenkant Paal op RTV Oost. "Net zoals we het contract van El Ahmadi hebben verlengd tot 2011 was het ook onze intentie om dat met onze Engelaar te doen."
De verlenging zou verrassend zijn aangezien meerdere topclubs de verrichtingen van de middenvelder volgen. Zo bood Ajax 3,5 miljoen euro voor de speler en werd vorige week bekend dat ook FC Porto in Engelaar geïnteresseerd is. Ajax haalde Rasmus Lindgren voor de vacante positie op het middenveld. De kans is klein dat de Zweed ook was aangetrokken wanneer Engelaar een contract in De Arena had gesigneerd.
terug
|