Lewis krijgt nog één laatste kans
28 februari 2008 - door onze redacteur Patrick Hereijgers
Stanton Lewis krijgt nog een kans om zich te bewijzen bij Ajax. De Zuid-Afrikaanse aanvaller kwam in 2006 over van Ajax Cape Town, maar kon nog niet doorbreken in Nederland. Vorig seizoen mocht hij zelfs stage lopen bij andere clubs, maar dat leverde geen overgang op. Twee weken geleden kwam hij in opspraak op sportpark De Toekomst, nadat hij boos naar de kleedkamer liep omdat hij niet als invaller in het veld werd gebracht.
Lewis (20) betwijfelt of hij ooit nog in de hoofdmacht van Ajax komt te spelen. "Ik weet het niet", zegt hij eerlijk op de website Highlow.nl. Van Geel gaf vorig seizoen aan niet tevreden te zijn over de spits en hij mocht stage gaan lopen bij Club Brugge en Borussia Dortmund. Of hij wederom op stage moet, weet hij niet. "Ik denk het niet, maar je weet het maar nooit", geeft de aanvaller aan.
De centrumspits heeft nog niets vernomen van de Amsterdamse clubleiding over het akkefietje waarbij hij kwaad wegbeende. "Nee, nog niks gehoord. Alles ligt nog open. Iedereen wil spelen. Als je een hele lange tijd warmloopt, dan verwacht je te spelen. Ik kwam er niet in toen de laatste wissel was gebruikt. Ik liep naar de kleedkamer, zonder op of om te kijken. Ik was boos, maar ik denk dat het niet nog een keer gebeurt. Ik denk dat ik me nu kan beheersen."
Lewis beseft dat hij gematst is en dat zijn straf zwaar had kunnen uitvallen. "Het was wel de bedoeling dat ik uit de groep gezet zou worden. Trainer Aron Winter vertelde dat hij me uit de groep had kunnen zetten, maar dat uiteindelijk niet gedaan heeft omdat ik hard werk." Of hij na de zomer nog bij Ajax speelt weet Lewis niet. "Waar ik ook heenga, ik blijf altijd mijn best doen. Ik heb nog twee jaar. Ik kan het maken als ik blijf presteren. Ik moet alleen wel geduld hebben. Geduld heb ik moeten leren, maar de tijd zal het leren of het voldoende is."
terug
|