Nieuws
Wedstrijden
Forum
Selectie
De Toekomst
Columns
Prijsvraag
Links


Barend: Leonardo op weg naar NEC
14 mei 2008

Er bestaat een aanzienlijke kans dat Leonardo volgend seizoen bij NEC voetbalt. Dat meldt Barbara Barend in haar column in de gratis krant DAG. De aanvaller van Ajax staat al enige tijd in de belangstelling van de Nijmegenaren en werkte eerder al bij Feyenoord samen met NEC-coach Mario Been. Leonardo komt bij Ajax nog maar zelden aan bod onder trainer Adrie Koster.

Leonardo Een transfer zou op dit moment vooral van de medewerking van Ajax afhangen. "Als Ajax een beetje meewerkt en Leonardo het aandurft, speelt de kleine Braziliaan volgend seizoen in Nijmegen", weet Barend. "Bij Feyenoord kon Been goed overweg met Leonardo. Hij kan met zogenaamd lastige jongens omgaan. Ik zeg zogenaamd, omdat Been Leonardo juist niet lastig vindt. Hij herkent iets van zichzelf in hem. Waarschijnlijk is daarom het wederzijds respect zo groot."

Leonardo, die in januari 2007 door Ajax werd overgenomen van NAC Breda, heeft in De Arena nog een contract tot medio 2009.

© Ajaxonline.org

terug



Home

terug



© Ajax Online 2001-2008  -  info@ajaxonline.org  -  Adverteren  -  Design: Ben van der Eijk  -  Partner: Ajax.Headliner.nl