Nieuws
Wedstrijden
Forum
Selectie
De Toekomst
Columns
Prijsvraag
Links


Ogararu niet naar EK, Vermaelen wellicht niet naar Peking
14 mei 2008 - door onze redacteur Patrick Hereijgers

Nadat eerder al bekend was geworden dat Kennedy Bakircioglu en Rasmus Lindgren niet op het Europees kampioenschap van komende zomer actief zullen zijn, maakte de Roemeense bondscoach Victor Piturca woensdag bekend dat ook George Ogararu deze zomer op vakantie mag gaan. De rechtsback is niet opgeroepen.

George Ogararu Ogararu kwam sinds de winterstop nauwelijks meer aan spelen toe bij Ajax. Trainer Adrie Koster gaf aankoop Bruno Silva de voorkeur boven de Roemeense rechtsback. Ogararu stond vorig jaar oktober nog in de basis bij Roemenië in de kwalificatiewedstrijd tegen Oranje. De Roemenen wonnen dat duel met 1-0. Piturca nam wel de oud-Ajacieden Bogdan Lobont en Cristian Chivu op in zijn voorselectie.

Thomas Vermaelen mist mogelijk de Olympische Spelen. De verdediger van Ajax is door bondscoach Jean-François De Sart niet opgenomen in de voorselectie van de Belgen voor het toernooi in Peking. De Sart liet weten dat Vermaelen eerst volledig van zijn blessure moet herstellen. Lukt dat op tijd, dan gaat hij mogelijk alsnog mee naar Peking.

Ajacied Jan Vertonghen zit wel bij de voorlopige selectie, evenals ex-Ajacied Tom De Mul.

terug



Home

terug


Ajax Amsterdam!


© Ajax Online 2001-2008  -  info@ajaxonline.org  -  Adverteren  -  Design: Ben van der Eijk  -  Partner: Ajax.Headliner.nl